PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Zostaliśmy w domu ...

Uczniowie naszej szkoły wspaniale sprawdzają się w nowej, bardzo trudnej dla nich sytuacji. Dbają o rozwój umysłowy i aktywność fizyczną, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy dopilnowują swoje pociechy, by właśnie tak było i wspierają nauczycieli w ich działaniach. Poniższa galeria to zbiór zdjęć, które uczniowie przesłali swoim wychowawcom. Zapraszamy do obejrzenia dziecięcych poczynań...

Załączone zdjęcia w podglądzie wiadomości (na głównej stronie) są niewidoczne. Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - -> Aktualności - oś czasu

Oś czasu

„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” - II edycja EKOlogiczna - Międzynarodowy projekt czytelniczy wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Projekt będą realizować uczniowie w ramach zajęć świetlicowych, pod opieką wychowawcy Magdaleny Kobyłki. Zdjęcia z realizacji kolejnych zadań będą prezentowane w zakładce STREFA PROJEKTÓW – Czytam, myślę, jestem.


Aktualności    43    Czytaj dalej...

W dniu 30 września odbył się w naszej szkole apel. Głównym celem spotkania było ogłoszenie wyników wyborów do Rady SU na rok szkolny 2020/2021.


Aktualności    46    Czytaj dalej...

W dniu 21 września 2020 odbyły się w naszej szkole wybory do Rady SU. To ważna lekcja szkolnej demokracji, która uczy brania odpowiedzialności za własne decyzje. Ta umiejętność przyda się każdemu w dorosłym życiu.


Aktualności    32    Czytaj dalej...

To już 19 lat minęło od tragicznego zamachu terrorystycznego na WTC. Społeczność naszej szkoły, jak każdego roku, oddała cześć i pamięć ofiarom tych wydarzeń. Przedstawiciele SU wraz z opiekunem Panią Agnieszką Sitko, udali się pod pomnik poświęcony ofiarom zamachów z 11 września, który znajduje się w Ośrodku Szwacin. Dodatkowo przez cały dzień uczniowie naszej szkoły mogli oglądać prezentację tematyczną, która wyświetlana była na szkolnym korytarzu.


Aktualności    45    Czytaj dalej...

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Przed nami inauguracja nowego roku szkolnego 2020/21, roku szczególnego ze względu na konieczność nauczenia się funkcjonowania w naszej szkole i w całym świecie z wirusem COVID-19. Ważna jest nasza wspólna odpowiedzialność dotycząca przestrzegania procedur, ważna jest empatia i wrażliwość na drugiego człowieka - apeluję o przestrzeganie wskazówek opracowanych przez MEN skierowanych do uczniów i rodziców, a także wewnątrzszkolnych procedur. Nauka zdalna i nowoczesne technologie są jak najbardziej potrzebne i wykorzystywane we współczesnej edukacji, jednak nie zastąpią  kontaktu z kolegą, koleżanką, nauczycielem.


Aktualności    226    Czytaj dalej...

Uczniowie naszej szkoły wspaniale sprawdzają się w nowej, bardzo trudnej dla nich sytuacji. Dbają o rozwój umysłowy i aktywność fizyczną, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.


Aktualności    397    Czytaj dalej...