PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Dzień Ziemi

Święto to jest wspaniałą okazją, by mówić o problemach Ziemi, wskazywać właściwe sposoby postępowania i zaszczepiać miłość do Planety i przyrody, której jesteśmy częścią.

To święto powinno przypominać nam o tym, jak powinniśmy postępować i jacy być na co dzień. W czasie pobytu w domu, uczniowie klas młodszych chętnie wykonywali szereg doświadczeń w domu i zadań w terenie. Zakładali hodowlę roślin, poszukiwali skarbów przyrody, za pomocą kamer internetowych śledzili bociany w gnieździe w Przygodzicach i angażowali się w działania proekologiczne. Była to okazja do bycia z przyrodą, docenienia jaka jest fascynująca, piękna i jak bardzo dla nas ważna. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

Oś czasu

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,4 miliona uczniów.


Aktualności    132    Czytaj dalej...

W okresie od maja do czerwca w ramach akcji „Polacy – Rodakom”, trwała w naszej szkole zbiórka artykułów papierniczych, książek i drobnych upominków dla dzieci z polskich szkół na Białorusi.


Aktualności    189    Czytaj dalej...

Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole, dlatego zorganizowano dla wszystkich uczniów niezapomniane atrakcje.


Aktualności    300    Czytaj dalej...

W ramach realizowanego w naszej szkole Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała” podjęliśmy się wykonania zadania „Polacy – Rodakom”.

Zachęcamy całą społeczność szkolną do włączenia się w działania na rzecz pomocy innym.

Zbiórka potrwa do 15 czerwca.


Aktualności    300    Czytaj dalej...