PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Szkoły nadal zamknięte!

Na konferencji prasowej w dniu 24 kwietnia 2020 r. godz. 12:20 Miniester Edukacji Narodowej poinformował o przedłużeniu zamknięcia szkół.

Wszystkie plascówki szkolne zamknięte są do 24 maja 2020 r. i działają w ograniczonej formie na zasadzie nauczania zdalnego.
Egzaminy odbędą się wg. poniższego harmonogramu:

  • egzaminy ósmoklasisty w dniach 16-18 czerwca 2020 r.
  • matury w dniach 8-29 czerwca 2020 r.

Szczegóły na stronie MEN - link

 Nie jest to czas ferii – należy pozostać w domu i ograniczyć kontakt z innymi osobami.

wirus

Oś czasu

W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu chciałabym serdecznie zaprosić uczniów wraz z nauczycielami do udziału w kolejnej, choć nietypowej, Nocy Naukowców 2020, która odbędzie się w najbliższy piątek 27 listopada w godzinach 16:00-22:00.


Aktualności    8    Czytaj dalej...

Drodzy Uczniowie !

Ze względu na pandemię nie możemy się spotkać w szkole i porozmawiać o wydarzeniach z 11 listopada 1918 roku, dlatego kieruję do Was kilka słów, aby przypomnieć Wam o tym dniu niezwykle ważnym dla każdego Polaka.


Aktualności    43    Czytaj dalej...

Szkoła nasza w tym roku szkolnym wzięła udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła pamięta”. Każdego roku staramy się  upamiętniać ważne rocznice i wydarzenia historyczne naszej ojczyzny i naszego regionu. Podejmując takie działania, pragniemy zwrócić uwagę na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach.


Aktualności    91    Czytaj dalej...

„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” - II edycja EKOlogiczna - Międzynarodowy projekt czytelniczy wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Projekt będą realizować uczniowie w ramach zajęć świetlicowych, pod opieką wychowawcy Magdaleny Kobyłki. Zdjęcia z realizacji kolejnych zadań będą prezentowane w zakładce STREFA PROJEKTÓW – Czytam, myślę, jestem.


Aktualności    125    Czytaj dalej...

Co prawda wakacje już za nam …  niemniej warto wspomnieć, że w wolnym, letnim czasie na polu artystycznym   nasi uczniowie nie próżnowali . W dziedzinie plastyki mamy niemałe sukcesy , o których warto wspomnieć!


Aktualności    41    Czytaj dalej...

W dniu 30 września odbył się w naszej szkole apel. Głównym celem spotkania było ogłoszenie wyników wyborów do Rady SU na rok szkolny 2020/2021.


Aktualności    134    Czytaj dalej...

W dniu 21 września 2020 odbyły się w naszej szkole wybory do Rady SU. To ważna lekcja szkolnej demokracji, która uczy brania odpowiedzialności za własne decyzje. Ta umiejętność przyda się każdemu w dorosłym życiu.


Aktualności    104    Czytaj dalej...