PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Instrukcje

Instrukcje, które można pobrac bezpośrednio ze szkolnej strony bez zalogowania się w e-dzienniku.

Piliki PDF są generowane dla ułatwienia pracy z zadaniami. Należy pamiętać, że pliki z Word'a lub inne formaty, mogą być otwierane po zainstalowaniu wersji komercyjnej i nikt nie może wymagać ich zakupu. PDF można wygenerować z każdego edytora tekstu, arkusza, czy prezentacji i można jednocześnie odczytać za pomocą bezpłatnego programu AdobeReader. Pliki PDF można również przeglądać w przeglądarce internetowej, ale bez możliwości uzupełniania kart pracy. Prostą edycję umożliwia aplikacja AdobeReader wersja DC. Dodatkowo każdy uczeń klas V-VIII posiada bezpłatne konto Office365 z dostępem m. in. do Worda. Po zapisaniu plików na dysku w chmurze możne je edytować.

 

Adobe Reader DC - program do  odczytywania i edycji plików PDF - można pobrać bezpłatnie  - pobieranie

Instrukcja jak uzupełniać pliki PDF (poprawiona) - pobierz

Instrukcja dotycząca zadań domowych (wersja2) - pobierz

Poniżej linki do instrukcji stworzonych przez zespół e-dziennika. Artykuły znajdują się na głównej stronie Librusa

Zadania domowe w Synergii krok po kroku (dla szkół)

Jak odsyłać zadania domowe w Synergii (dla rodziców i uczniów)

Wysyłanie załączników, dyski sieciowe w Synergii

Oś czasu

Na konferencji prasowej w dniu 9 kwietnia 2020 r. godz. 13:35 Premier RP ogłosił decyzję o przedłużeniu zamknięcia szkół. Zapowiedział również, że egzaminy odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu. W czasie świąt zostańmy w domu.


Aktualności    219    Czytaj dalej...

Od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość

Należy śledzić na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym. Przypominamy, że każdy uczeń od klasy V i wszyscy nauczyciele mają bezpłatny dostęp do pakietu Office365. Szczegóły na głównej stronie.


Aktualności    407    Czytaj dalej...

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    2185    Czytaj dalej...

Dnia 21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
Święto to ma za zadanie przypomnieć wszystkim narodom, jak ważny jest szacunek do języka ojczystego i dbałość o jego przetrwanie. Język ojczysty jest nie tylko sposobem wyrażania osobistych myśli - to skarbnica naszej kultury i doświadczeń.


Aktualności    447    Czytaj dalej...

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.


Aktualności    418    Czytaj dalej...