PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

"Dzień dyni" w naszej szkole

Dynia to wspaniałe, jesienne warzywo, które wśród kasztanów, żołędzi i innych darów jesieni, króluje w klasowych kącikach przyrodniczych.

Warzywo uwielbiane przez uczniów z uwagi na możliwości jej kreatywnego wykorzystania – dynia w kapeluszu, dynia lampion, długo by wymieniać. W tym roku, z inicjatywy pani Joanny Cuper - dynia stała się okazją do promowania zdrowego odżywiania i integracji uczniów klas I-III poprzez wspólne zabawy - z udziałem dyni w roli głównej.

Oś czasu

Uczniowie naszej szkoły wspaniale sprawdzają się w nowej, bardzo trudnej dla nich sytuacji. Dbają o rozwój umysłowy i aktywność fizyczną, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.


Aktualności    69    Czytaj dalej...

Święto to jest wspaniałą okazją, by mówić o problemach Ziemi, wskazywać właściwe sposoby postępowania i zaszczepiać miłość do Planety i przyrody, której jesteśmy częścią.


Aktualności    60    Czytaj dalej...

Na konferencji prasowej w dniu 9 kwietnia 2020 r. godz. 13:35 Premier RP ogłosił decyzję o przedłużeniu zamknięcia szkół. Zapowiedział również, że egzaminy odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu. W czasie świąt zostańmy w domu.


Aktualności    272    Czytaj dalej...

Od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość

Należy śledzić na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym. Przypominamy, że każdy uczeń od klasy V i wszyscy nauczyciele mają bezpłatny dostęp do pakietu Office365. Szczegóły na głównej stronie.


Aktualności    462    Czytaj dalej...

W środę 4 marca odwiedzili naszą szkołę prawdziwi górale ze Szczyrku. Ich zespół muzyczny „Góralska Hora” zaprezentował góralskie przyśpiewki i pieśni.


Aktualności    37    Czytaj dalej...