PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

"Dzień dyni" w naszej szkole

Dynia to wspaniałe, jesienne warzywo, które wśród kasztanów, żołędzi i innych darów jesieni, króluje w klasowych kącikach przyrodniczych.

Warzywo uwielbiane przez uczniów z uwagi na możliwości jej kreatywnego wykorzystania – dynia w kapeluszu, dynia lampion, długo by wymieniać. W tym roku, z inicjatywy pani Joanny Cuper - dynia stała się okazją do promowania zdrowego odżywiania i integracji uczniów klas I-III poprzez wspólne zabawy - z udziałem dyni w roli głównej.

Oś czasu

Już po raz kolejny nasz szkoła aktywnie włączyła się w organizację Tygodnia Konstytucyjnego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów  na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    96    Czytaj dalej...

W dniu 31 października odbył się naszej szkole apel wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę zbliżającego się Święta Zmarłych. Prowadzące przypomniały znaczenie tego święta,  jego rodowód, historię. Wymienione zostały właściwe dla tego czasu  postawy. Jednocześnie zaapelowały o wzmożoną ostrożność i bezpieczeństwo.


Aktualności    86    Czytaj dalej...

Uczniowie klas I-III odwiedzili cmentarz parafialny w Godzieszach Wielkich i zapalili znicze na licznych grobach. Była to okazja by opowiedzieć o czasach przeszłych, wspomnieć ludzi, którzy zasłużyli się dla naszej miejscowości i szkoły.


Aktualności    173    Czytaj dalej...

W dniu 25 października odbył się programowy wyjazd uczniów klas 5-tych do Bramy Poznania. Brama Poznania opowiada o początkach państwa polskiego i wyspie katedralnej. Nie znajdzie tu muzealnych eksponatów. Przedstawia naszą historię w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimediów i światła.


Aktualności    65    Czytaj dalej...