PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Wybory 2019

W dniu 30 września 2019 roku odbyły się w naszej szkole wybory samorządowe. 

Komisja pełniła dyżur do godziny 12:00, tak aby wszyscy zdążyli zagłosować. Wyniki, czyli nowy skład Rady SU i opiekuna SU poznamy już wkrótce, na szkolnym apelu w dniu 4 października 2019r. Wtedy też zostaną ogłoszone wyniki na Dżentelmena szkoły 2019/2020.

Lista kandydatów

Klasa 4a
Gabriela Kisiela, Antoni Górecki, Jarosław Banasiak

Klasa 4b
Julia Skowrońska, Maja Bartczak, Patrycja Szymańska

Klasa 5a
Joanna Skowrońska, Maja Warszowska, Filip Warszowski

Klasa 5b
Malwina Drobnik, Gabriela Bartkowiak, Emilia Nogaj, Gabriela Zdun

Klasa 5c
Dymarczyk Jan, Bilski Marcin, Balcerzyk Przemysław

Klasa 6c
Wiktoria Chabelska, Lena Brzezińska, Zuzanna Przybył

Klasa 8a
Wiktor Szajowski

Klasa 8b
Kinga Juszczak, Nikola Kostera, Filip Więcław

regulamin

Jeżeli zdjęcia są niewidoczne w twojej przeglądarce wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - -> Aktualności - oś czasu

Oś czasu

Uczniowie naszej szkoły wspaniale sprawdzają się w nowej, bardzo trudnej dla nich sytuacji. Dbają o rozwój umysłowy i aktywność fizyczną, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.


Aktualności    68    Czytaj dalej...

Święto to jest wspaniałą okazją, by mówić o problemach Ziemi, wskazywać właściwe sposoby postępowania i zaszczepiać miłość do Planety i przyrody, której jesteśmy częścią.


Aktualności    59    Czytaj dalej...

Na konferencji prasowej w dniu 9 kwietnia 2020 r. godz. 13:35 Premier RP ogłosił decyzję o przedłużeniu zamknięcia szkół. Zapowiedział również, że egzaminy odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu. W czasie świąt zostańmy w domu.


Aktualności    272    Czytaj dalej...

Od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość

Należy śledzić na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym. Przypominamy, że każdy uczeń od klasy V i wszyscy nauczyciele mają bezpłatny dostęp do pakietu Office365. Szczegóły na głównej stronie.


Aktualności    462    Czytaj dalej...

W środę 4 marca odwiedzili naszą szkołę prawdziwi górale ze Szczyrku. Ich zespół muzyczny „Góralska Hora” zaprezentował góralskie przyśpiewki i pieśni.


Aktualności    37    Czytaj dalej...