PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Wybory 2019

W dniu 30 września 2019 roku odbyły się w naszej szkole wybory samorządowe. 

Komisja pełniła dyżur do godziny 12:00, tak aby wszyscy zdążyli zagłosować. Wyniki, czyli nowy skład Rady SU i opiekuna SU poznamy już wkrótce, na szkolnym apelu w dniu 4 października 2019r. Wtedy też zostaną ogłoszone wyniki na Dżentelmena szkoły 2019/2020.

Lista kandydatów

Klasa 4a
Gabriela Kisiela, Antoni Górecki, Jarosław Banasiak

Klasa 4b
Julia Skowrońska, Maja Bartczak, Patrycja Szymańska

Klasa 5a
Joanna Skowrońska, Maja Warszowska, Filip Warszowski

Klasa 5b
Malwina Drobnik, Gabriela Bartkowiak, Emilia Nogaj, Gabriela Zdun

Klasa 5c
Dymarczyk Jan, Bilski Marcin, Balcerzyk Przemysław

Klasa 6c
Wiktoria Chabelska, Lena Brzezińska, Zuzanna Przybył

Klasa 8a
Wiktor Szajowski

Klasa 8b
Kinga Juszczak, Nikola Kostera, Filip Więcław

regulamin

Jeżeli zdjęcia są niewidoczne w twojej przeglądarce wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - -> Aktualności - oś czasu

Oś czasu

Już po raz kolejny nasz szkoła aktywnie włączyła się w organizację Tygodnia Konstytucyjnego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów  na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    34    Czytaj dalej...

W dniu 31 października odbył się naszej szkole apel wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę zbliżającego się Święta Zmarłych. Prowadzące przypomniały znaczenie tego święta,  jego rodowód, historię. Wymienione zostały właściwe dla tego czasu  postawy. Jednocześnie zaapelowały o wzmożoną ostrożność i bezpieczeństwo.


Aktualności    30    Czytaj dalej...

Uczniowie klas I-III odwiedzili cmentarz parafialny w Godzieszach Wielkich i zapalili znicze na licznych grobach. Była to okazja by opowiedzieć o czasach przeszłych, wspomnieć ludzi, którzy zasłużyli się dla naszej miejscowości i szkoły.


Aktualności    98    Czytaj dalej...

W dniu 25 października odbył się programowy wyjazd uczniów klas 5-tych do Bramy Poznania. Brama Poznania opowiada o początkach państwa polskiego i wyspie katedralnej. Nie znajdzie tu muzealnych eksponatów. Przedstawia naszą historię w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimediów i światła.


Aktualności    17    Czytaj dalej...