PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Narada Dyrektorów z powiatu kaliskiego

W dniu 17 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej szkole narada dyrektorów z powiatu kaliskiego.

W wakacyjnego atmosferze spotkali się przedstawiciele szkół, aby porozmawiać nt. "Rozwoju osobowego dziecka"

Jeżeli zdjęcia są niewidoczne w twojej przeglądarce przejdź w górnym Menu do Aktualności - oś czasu w Strefie wydarzeń

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    199    Czytaj dalej...