PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Podsumowanie konkursu plastycznego "Pocztówka wielkanocna"

Sukces uczennic kl. II b i III b

W dniu 10 czerwca 2019 r. uczennice klasy II b i III b – Patrycja Dzięcielska i Karolina Woźniak wzięły udział w uroczystej gali podsumowującej konkurs plastyczny "Pocztówka wielkanocna", organizowany przez Książnicę Pedagogiczną w Kaliszu.

W konkursie wzięły udział 24 placówki z Kalisza i powiatu kaliskiego. Łącznie wpłynęły 234 prace. Uczennice naszej szkoły znalazły się w gronie wyróżnionych. Serdecznie gratulujemy!

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    199    Czytaj dalej...