PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Rodzic w Internecie

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 

W szkoleniu Rodzic w Internecie wzięło udział 36 osób. Głównym celem zajęć było zmniejszenie bariery komunikacyjnej pomiędzy rodzicami, a dziećmi, dla których rzeczywistość cyfrowa jest codziennością. Zostały omówione m. in. zasady tworzenia mocnych haseł, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej. Rodzice utworzyli profile zaufane, aby móc korzystać np z aplikacji na telefon mObywatel, czy podstawowych usług e-administracji dla rodzin takich, jak złożenie wniosku Rodzina 500+, uzyskanie Karty Dużej Rodziny, a także z usług związanych ze zdrowiem.

Jeżeli poniżej zdjęcia są niewidoczne proszę prześć do Strefy wydarzeń i wybrać Aktualności - oś czasu

 

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    200    Czytaj dalej...