PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

"To był wielki bal ..."

W dniu 3 czerwca 2015 roku w restauracji w Brzezinach odbył się uroczysty bal uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum.

Zaproszonych gości i rodziców przywitała Dyrektor Bożena Czajka. Wieczór rozpoczął się w takt poloneza, pięknie zatańczonego przez uczestników. Co było potem…? "To był wielki bal...". Najlepszym dowodem są zdjęcia, choć i one nie oddają  w pełni tych chwil wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, cudowną atmosferę i niezapomniane momenty… 

Fotorelacja w galerii

Oś czasu

Już po raz kolejny nasz szkoła aktywnie włączyła się w organizację Tygodnia Konstytucyjnego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów  na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    91    Czytaj dalej...

W dniu 31 października odbył się naszej szkole apel wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę zbliżającego się Święta Zmarłych. Prowadzące przypomniały znaczenie tego święta,  jego rodowód, historię. Wymienione zostały właściwe dla tego czasu  postawy. Jednocześnie zaapelowały o wzmożoną ostrożność i bezpieczeństwo.


Aktualności    82    Czytaj dalej...

Uczniowie klas I-III odwiedzili cmentarz parafialny w Godzieszach Wielkich i zapalili znicze na licznych grobach. Była to okazja by opowiedzieć o czasach przeszłych, wspomnieć ludzi, którzy zasłużyli się dla naszej miejscowości i szkoły.


Aktualności    167    Czytaj dalej...

W dniu 25 października odbył się programowy wyjazd uczniów klas 5-tych do Bramy Poznania. Brama Poznania opowiada o początkach państwa polskiego i wyspie katedralnej. Nie znajdzie tu muzealnych eksponatów. Przedstawia naszą historię w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimediów i światła.


Aktualności    62    Czytaj dalej...