PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

"To był wielki bal ..."

W dniu 3 czerwca 2015 roku w restauracji w Brzezinach odbył się uroczysty bal uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum.

Zaproszonych gości i rodziców przywitała Dyrektor Bożena Czajka. Wieczór rozpoczął się w takt poloneza, pięknie zatańczonego przez uczestników. Co było potem…? "To był wielki bal...". Najlepszym dowodem są zdjęcia, choć i one nie oddają  w pełni tych chwil wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, cudowną atmosferę i niezapomniane momenty… 

Fotorelacja w galerii

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    199    Czytaj dalej...