PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Bezpieczne wakacje

Nigdy za wiele rozmów o bezpieczeństwie. Uczniowie klasy IIIb odbyli cykl zajęć dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Podczas spotkania z pielęgniarką poznali zasady opatrywania ran i postępowania w nagłych wypadkach. Mówiliśmy o zagrożeniach ze strony zwierząt i roślin, zasadach postępowania podczas burzy, ataku psa, zachowaniach w kontaktach z obcymi. Przypomnieliśmy sobie również podstawowe numery alarmowe i zasady wzywania pierwszej pomocy.

Oś czasu

Dzień 2 września w naszej szkole był wyjątkowy. Dzisiaj nie tylko dzieci i młodzież wkroczyła w mury szkoły, ale towarzyszyły im Polskie Dzieci Wojny. Uroczystość poprowadziły przedstawicielki SU: Klaudia Kowalczyk, Kinga Juszczak i Małgorzata Harendarz. To one powitały wszystkich obecnych i wprowadziły w tematykę historyczną.


Aktualności    219    Czytaj dalej...

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    305    Czytaj dalej...