PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Bezpieczne wakacje

Nigdy za wiele rozmów o bezpieczeństwie. Uczniowie klasy IIIb odbyli cykl zajęć dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Podczas spotkania z pielęgniarką poznali zasady opatrywania ran i postępowania w nagłych wypadkach. Mówiliśmy o zagrożeniach ze strony zwierząt i roślin, zasadach postępowania podczas burzy, ataku psa, zachowaniach w kontaktach z obcymi. Przypomnieliśmy sobie również podstawowe numery alarmowe i zasady wzywania pierwszej pomocy.

Oś czasu

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Przed nami inauguracja nowego roku szkolnego 2020/21, roku szczególnego ze względu na konieczność nauczenia się funkcjonowania w naszej szkole i w całym świecie z wirusem COVID-19. Ważna jest nasza wspólna odpowiedzialność dotycząca przestrzegania procedur, ważna jest empatia i wrażliwość na drugiego człowieka - apeluję o przestrzeganie wskazówek opracowanych przez MEN skierowanych do uczniów i rodziców, a także wewnątrzszkolnych procedur. Nauka zdalna i nowoczesne technologie są jak najbardziej potrzebne i wykorzystywane we współczesnej edukacji, jednak nie zastąpią  kontaktu z kolegą, koleżanką, nauczycielem.


Aktualności    137    Czytaj dalej...

Uczniowie naszej szkoły wspaniale sprawdzają się w nowej, bardzo trudnej dla nich sytuacji. Dbają o rozwój umysłowy i aktywność fizyczną, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.


Aktualności    288    Czytaj dalej...

Święto to jest wspaniałą okazją, by mówić o problemach Ziemi, wskazywać właściwe sposoby postępowania i zaszczepiać miłość do Planety i przyrody, której jesteśmy częścią.


Aktualności    254    Czytaj dalej...

Na konferencji prasowej w dniu 9 kwietnia 2020 r. godz. 13:35 Premier RP ogłosił decyzję o przedłużeniu zamknięcia szkół. Zapowiedział również, że egzaminy odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu. W czasie świąt zostańmy w domu.


Aktualności    427    Czytaj dalej...