PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Bezpieczne wakacje

Nigdy za wiele rozmów o bezpieczeństwie. Uczniowie klasy IIIb odbyli cykl zajęć dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Podczas spotkania z pielęgniarką poznali zasady opatrywania ran i postępowania w nagłych wypadkach. Mówiliśmy o zagrożeniach ze strony zwierząt i roślin, zasadach postępowania podczas burzy, ataku psa, zachowaniach w kontaktach z obcymi. Przypomnieliśmy sobie również podstawowe numery alarmowe i zasady wzywania pierwszej pomocy.

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    200    Czytaj dalej...