PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Gminny Konkurs Ortograficzny "O Pióro Wójta Gminy Godziesze Wielkie"

W dniu 6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny "O pióro wójta gminy Godziesze Wielkie".

W konkursie wzięło udział dwanaścioro uczniów klas 3 ze Szkoły Podstawowej w Woli Droszewskiej, Stobna i Godziesz Wielkich. I miejsce zajęła Julia Skowrońska (Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich), II miejsce Zofia Staszak (Szkoła Podstawowa w Woli Droszewskiej), III miejsce Maja Bartczak (Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich). Nagrody wręczył wójt Gminy Godziesze Wielkie.

Oś czasu

Dzień 2 września w naszej szkole był wyjątkowy. Dzisiaj nie tylko dzieci i młodzież wkroczyła w mury szkoły, ale towarzyszyły im Polskie Dzieci Wojny. Uroczystość poprowadziły przedstawicielki SU: Klaudia Kowalczyk, Kinga Juszczak i Małgorzata Harendarz. To one powitały wszystkich obecnych i wprowadziły w tematykę historyczną.


Aktualności    162    Czytaj dalej...

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    259    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    263    Czytaj dalej...