PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Gminny Konkurs Ortograficzny "O Pióro Wójta Gminy Godziesze Wielkie"

W dniu 6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny "O pióro wójta gminy Godziesze Wielkie".

W konkursie wzięło udział dwanaścioro uczniów klas 3 ze Szkoły Podstawowej w Woli Droszewskiej, Stobna i Godziesz Wielkich. I miejsce zajęła Julia Skowrońska (Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich), II miejsce Zofia Staszak (Szkoła Podstawowa w Woli Droszewskiej), III miejsce Maja Bartczak (Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich). Nagrody wręczył wójt Gminy Godziesze Wielkie.

Oś czasu

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    26    Czytaj dalej...