PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Wizyta klas II i III SP w Leśnym Centrum Edukacyjnym „Las Winiarski” w Kaliszu

W dniu 25 marca 2019 r.  uczniowie pod okiem pracowników nadleśnictwa zgłębiali  tajniki ekosystemu leśnego.

W salce edukacyjnej  przybliżono uczniom walory przyrodnicze naszego terenu, zwierzęta i rośliny ekosystemu leśnego, strukturę piętrową lasu. Uczniowie zapoznali się z pracą leśnika i jego nieocenioną rolą strażnika  przyrody. Spacer leśną ścieżką przyrodniczą, doświadczenia,  obserwacje, zadania w terenie oraz gry przyrodnicze były wspaniałą formą zdobywania wiedzy.

Oś czasu

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    26    Czytaj dalej...