PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Rozwijamy nasze zainteresowania

 Mali odkrywcy to nazwa koła przyrodniczego dla klas III SP. Już sama nazwa mówi czym się zajmujemy – uczymy się poznawać otaczający nas świat – badamy, doświadczamy, szukamy odpowiedzi na pytania i zastanawiamy się jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym.

Zajęcia to czas rozwijania umiejętności pracy w grupie i współdziałania.
W I semestrze przeprowadziłam z uczniami 4 cykle zajęć: „ Uczę się poznawać świat ”, Tajemnice naszej planety”, „Moje ciało”, „Moje zdrowie w moich rękach”.
Zachęcam do obejrzenia fotorelacji z zajęć.
M .Kobyłka

Oś czasu

 Mali odkrywcy to nazwa koła przyrodniczego dla klas III SP. Już sama nazwa mówi czym się zajmujemy – uczymy się poznawać otaczający nas świat – badamy, doświadczamy, szukamy odpowiedzi na pytania i zastanawiamy się jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym.


Aktualności    97    Czytaj dalej...

Od lipca do listopada 2018 roku trwały w całej Polsce warsztaty w ramach akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. Nauczyciele naszej szkoły (p. M. Kobyłka i E. Wójcik) wraz z p. A. Zimny (kierownikiem Biblioteki Publicznej Gminy Godziesze Wielkie) włączyły się z zaangażowaniem w działania - stworzyły własny scenariusz „ W cieniu Mirabelki” i przeprowadziły warsztaty z uczniami klasy IIIb SP. Ich warsztaty znalazły się na liście 14 wyróżnionych w Polsce. Gratulujemy!

Więcej na ten temat >> kliknij!


Aktualności    90    Czytaj dalej...

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    208    Czytaj dalej...