PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Rozwijamy nasze zainteresowania

 Mali odkrywcy to nazwa koła przyrodniczego dla klas III SP. Już sama nazwa mówi czym się zajmujemy – uczymy się poznawać otaczający nas świat – badamy, doświadczamy, szukamy odpowiedzi na pytania i zastanawiamy się jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym.

Zajęcia to czas rozwijania umiejętności pracy w grupie i współdziałania.
W I semestrze przeprowadziłam z uczniami 4 cykle zajęć: „ Uczę się poznawać świat ”, Tajemnice naszej planety”, „Moje ciało”, „Moje zdrowie w moich rękach”.
Zachęcam do obejrzenia fotorelacji z zajęć.
M .Kobyłka

Oś czasu

15 maja 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich wraz z nauczycielami uczestniczyli w IV edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Celem podjętych działań była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego.


Aktualności    14    Czytaj dalej...

krótka historia Międzygminnego  Festiwalu  Piosenki Dziecięcej  I Młodzieżowej W Opatówku. Konkurs Piosenki w Opatówku ma swą już długoletnią tradycję. Od lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach.


Aktualności    30    Czytaj dalej...