PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Każdy może przekazać 1% podatku dla szkoły

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 

Wypełniając rozliczenie podatkowe (formularz PIT) musimy dodatkowo uzupełnić część P zeznania:
nr KRS 0000268115
i cel szczegółowy czyli dane naszej szkoły: RADA RODZICÓW ZS NR 1 W GODZIESZACH WIELKICH

Jeżeli podamy tylko numer KRS (bez wypełnienia pola cel szczegółowy) to pieniądze trafią do fundacji, a nie na konto szkoły.
Możemy zachęcić naszych znajomych, rodzinę i ... Poniżej wzór jak poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe.
W tym roku Urząd Skarbowy przygotowuje zeznanie podatkowe - podatnik tylko je zatwierdza. Możemy również uzupełnić pola dotyczące przekazania 1% podatku.

 

KRS PIT

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    73    Czytaj dalej...

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    292    Czytaj dalej...