PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.

  Jarmark został poprzedzony przedstawieniem w wykonaniu uczniów klasy VII b, którzy wprowadzili nas w świąteczną atmosferę. Dla mieszkańców  stanowił okazję do  zakupienia stroików i ozdób bożonarodzeniowych. Czas zakupów umilały występy uczniów Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich oraz degustacja przepysznych wypieków świątecznych przygotowanych przez Rodziców. Inicjatywa ta, jak co roku, spotkała się z dużym zainteresowaniem godzieszan. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uczestnictwo. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!

Oś czasu

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    26    Czytaj dalej...