PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.

Był to dzień szczególny –  święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują. Była to znakomita okazja, aby złożyć wszystkim nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i trud włożony w kształtowanie serc i umysłów młodych ludzi.

Był to również wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów, którzy dołączyli do grona uczniów naszej szkoły. W obecności swoich rodziców i całej społeczności szkolnej uroczyście ślubowali, że będą „…godnie reprezentować szkołę i dbać o jej dobre imię…”. Po ślubowaniu pani dyrektor Bożena Czajka dokonała ceremonii pasowania uczniów symbolicznym ołówkiem i życzyła samych sukcesów w nauce.

Miłym akcentem uroczystości były występy uczniów klas I i III, którzy zaprezentowali się w wierszykach i piosenkach.

Całość była transmitowana przez Internet, dla tych osób, które z powodów zdrowotnych nie mogły przybyć osobiście do szkoły.

Fotofrlacja w Galerii

Oś czasu

Uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły zostali objęci programem powszechnej nauki pływania

”Umiem pływać”. Uczniowie pod okiem instruktorów oswajają się z wodą, poznają zasady bezpiecznych zachowań nad wodą, by w końcu nabyć umiejętność pływania.


Aktualności    109    Czytaj dalej...

W imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!


Aktualności    96    Czytaj dalej...