PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt

W miniony wtorek (23.10.2018 r.) nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Gminy w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt. Po zaciętej rywalizacji dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy uplasowali się na I miejscu.

Mistrzowie gminy będą reprezentować nas podczas Mistrzostw Powiatu w Zbierały.

Skład dziewcząt:

Edyta Jakubek, Gabriela Kubat, Weronika Jankiewicz, Klaudia Kowalczyk, Oliwia Wardziak, Oliwia Kupaj, Marta Strzyż, Nadia Kłus.

Skład chłopców:

Adam Stępień, Radosław Stępień, Piotr Maślak, Mateusz Karolak, Patryk Urban, Jakub Łańcuch, Adam Zdun.

IMG 20181023 124241

IMG 20181023 124830

IMG 20181023 124913

Oś czasu

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    198    Czytaj dalej...

Wyjazd był dla uczniów wspaniałym prezentem mikołajkowym. Zwiedzając fabrykę przenieśliśmy się w baśniowy świat dekoracji. Byliśmy świadkami  procesu formowania bombek, srebrzenia, lakierowania i dekorowania bombek. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których samodzielnie dekorowali bombki i tworzyli unikatowe, dziecięce dzieła sztuki.

{gallery}1812/Wyjazd_do_fabryki_babek{/gallery}


Aktualności    58    Czytaj dalej...

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas.


Aktualności    122    Czytaj dalej...