PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Szukamy Następców Olimpijczyków

W ośrodku rekreacyjno-sportowym na Szwacinie w dniu 5 października zostały rozegrane zawody kolarskie "Szukamy Następców Olimpijczyków".

Szkoła Podstawowa w Godzinach Wielkich wystawiła liczną reprezentację

Klasyfikacja indywidualna:
Marta Strzyż I miejsce
Nadia Kłys II miejsce
Agnieszka Strzyż III miejsce
Patrycja Kubik IV miejsce
Wiktor Molka III miejsce
Eryk Szczot V miejsce
Martyna Skowrońska I miejsce
Jakub Gilicki III miejsce
Aleksandra Smoliga II miejsce
Maja Duliba I miejsce
Justyna Rajca V miejsce
Michał Gilicki V miejsce.

Klasyfikacja drużynowa:
SP Godziesze I miejsce
SP Wola Droszewska II miejsce
SP Marszałki III miejsce

Oś czasu

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    197    Czytaj dalej...

Wyjazd był dla uczniów wspaniałym prezentem mikołajkowym. Zwiedzając fabrykę przenieśliśmy się w baśniowy świat dekoracji. Byliśmy świadkami  procesu formowania bombek, srebrzenia, lakierowania i dekorowania bombek. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których samodzielnie dekorowali bombki i tworzyli unikatowe, dziecięce dzieła sztuki.

{gallery}1812/Wyjazd_do_fabryki_babek{/gallery}


Aktualności    58    Czytaj dalej...

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas.


Aktualności    122    Czytaj dalej...