PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Nasz nowy SU

W dniu 10 października 2018 roku odbył się w naszej szkole apel. Cała społeczność uczniowska poznała wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego , które w tym roku odbyły się w ramach akcji CEO „Samorządy mają głos”.

Poznaliśmy liderów samorządności, a zwycięzcy odebrali gratulacje od Pani Dyrektor. Nowy skład Rady SU został zamieszczony w zakładce SU na stronie szkoły, zapraszamy do śledzenia bieżących prac naszych społecznych aktywistów. Podczas apelu został także rozstrzygnięty plebiscyt  na „Dżentelmena szkoły 2018-19” . Zwycięzcą  został uczeń III klasy gimnazjum – Adam Stępień. Gratulujemy!

Pani Dyrektor przypomniała także podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego zachowania w szkole

Oś czasu

Dokładnie o 11:11 w dniu 9 XI polscy uczniowie uroczyście odśpiewali 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Akcję pod nazwą „Rekord dla Niepodległej” zainicjowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Aktualności    62    Czytaj dalej...

Lekcję poświęconą wydarzeniom z XVII przedstawił gość z Gdańska z regimentu Królewicza Jana Kazimierza. Jarek Kryszling wraz z nauczycielką naszej szkoły Agnieszka Szymczak.


Aktualności    9    Czytaj dalej...