PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Nasz nowy SU

W dniu 10 października 2018 roku odbył się w naszej szkole apel. Cała społeczność uczniowska poznała wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego , które w tym roku odbyły się w ramach akcji CEO „Samorządy mają głos”.

Poznaliśmy liderów samorządności, a zwycięzcy odebrali gratulacje od Pani Dyrektor. Nowy skład Rady SU został zamieszczony w zakładce SU na stronie szkoły, zapraszamy do śledzenia bieżących prac naszych społecznych aktywistów. Podczas apelu został także rozstrzygnięty plebiscyt  na „Dżentelmena szkoły 2018-19” . Zwycięzcą  został uczeń III klasy gimnazjum – Adam Stępień. Gratulujemy!

Pani Dyrektor przypomniała także podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego zachowania w szkole

Oś czasu

Uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły zostali objęci programem powszechnej nauki pływania

”Umiem pływać”. Uczniowie pod okiem instruktorów oswajają się z wodą, poznają zasady bezpiecznych zachowań nad wodą, by w końcu nabyć umiejętność pływania.


Aktualności    109    Czytaj dalej...

W imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!


Aktualności    96    Czytaj dalej...