PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Otwarte Mistrzostwa Kalisza

Lekkoatleci naszej szkoły brali udział w Otwartych Mistrzostwach Kalisza w Lekkiej Atletyce w dniu 04.10.18 r, które odbyły się na nowo oddanym stadionie miejskim. Rywalizowali z zawodnikami z Żerkowa, Jarocina, Pleszewa, Ostrzeszowa, Ostrowa Wlkp. i Kalisza.

Szkoła Podstawowa z Godziesz była jedyną szkołą z powiatu ziemskiego.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale lekkoatleci z Godziesz pokazali się z bardzo dobrej strony i zajmowali wysokie lokaty.
Radosław Stępień
300m. I miejsce
100m. II miejsce
Tomasz Marciniak
Pchnięcie kulą I miejsce
Justyna Kupaj 
Skok w dal II miejsce
Gabriela Kubat
600m. II miejsce
Szymon Kowalczyk
Skok w dal IV miejsce
Edyta Jakubek
Skok w dal IV miejsce
Adam Zdun
Pchnięcie kulą VI miejsce
Gratuluję i dziękuję za bardzo dobrą postawę.

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    72    Czytaj dalej...

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    292    Czytaj dalej...