PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Otwarte Mistrzostwa Kalisza

Lekkoatleci naszej szkoły brali udział w Otwartych Mistrzostwach Kalisza w Lekkiej Atletyce w dniu 04.10.18 r, które odbyły się na nowo oddanym stadionie miejskim. Rywalizowali z zawodnikami z Żerkowa, Jarocina, Pleszewa, Ostrzeszowa, Ostrowa Wlkp. i Kalisza.

Szkoła Podstawowa z Godziesz była jedyną szkołą z powiatu ziemskiego.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale lekkoatleci z Godziesz pokazali się z bardzo dobrej strony i zajmowali wysokie lokaty.
Radosław Stępień
300m. I miejsce
100m. II miejsce
Tomasz Marciniak
Pchnięcie kulą I miejsce
Justyna Kupaj 
Skok w dal II miejsce
Gabriela Kubat
600m. II miejsce
Szymon Kowalczyk
Skok w dal IV miejsce
Edyta Jakubek
Skok w dal IV miejsce
Adam Zdun
Pchnięcie kulą VI miejsce
Gratuluję i dziękuję za bardzo dobrą postawę.

Oś czasu

15 maja 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich wraz z nauczycielami uczestniczyli w IV edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Celem podjętych działań była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego.


Aktualności    6    Czytaj dalej...

krótka historia Międzygminnego  Festiwalu  Piosenki Dziecięcej  I Młodzieżowej W Opatówku. Konkurs Piosenki w Opatówku ma swą już długoletnią tradycję. Od lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach.


Aktualności    28    Czytaj dalej...