PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Lekkoatletyczne zmagania

Lekkoatleci rozpoczęli zmagania sportowe w Koźminku biorąc udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i zajmując tam czołowe lokaty.
Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce natomiast sztafeta chłopców zajęła III miejsce .

Składy sztafet:
Dziewczęta
Gabriela Kubat
Zuzanna Jasiórska
Edyta Jakubek
Martyna Skowrońska
Antonina Woszczek
Justyna Kupaj
Agnieszka Strzyż
Marta Strzyż
Weronika Jankiewicz
Aleksandra Paprocka
Chłopcy
Radosław Stępień
Adam Stępień
Mateusz Karolak
Jakub Łańcuch

Oskar Warga
Jan Kucharski
Wiktor Kupaj

Adam Zdun
Wiktor Molka
Patryk Urban
Gratulacje i powodzenia w Kaliszu

IMG 20181003 130941

Oś czasu

15 maja 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich wraz z nauczycielami uczestniczyli w IV edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Celem podjętych działań była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego.


Aktualności    7    Czytaj dalej...

krótka historia Międzygminnego  Festiwalu  Piosenki Dziecięcej  I Młodzieżowej W Opatówku. Konkurs Piosenki w Opatówku ma swą już długoletnią tradycję. Od lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach.


Aktualności    28    Czytaj dalej...