PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Lekkoatletyczne zmagania

Lekkoatleci rozpoczęli zmagania sportowe w Koźminku biorąc udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i zajmując tam czołowe lokaty.
Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce natomiast sztafeta chłopców zajęła III miejsce .

Składy sztafet:
Dziewczęta
Gabriela Kubat
Zuzanna Jasiórska
Edyta Jakubek
Martyna Skowrońska
Antonina Woszczek
Justyna Kupaj
Agnieszka Strzyż
Marta Strzyż
Weronika Jankiewicz
Aleksandra Paprocka
Chłopcy
Radosław Stępień
Adam Stępień
Mateusz Karolak
Jakub Łańcuch

Oskar Warga
Jan Kucharski
Wiktor Kupaj

Adam Zdun
Wiktor Molka
Patryk Urban
Gratulacje i powodzenia w Kaliszu

IMG 20181003 130941

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    72    Czytaj dalej...

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    292    Czytaj dalej...