PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Kolarstwo w Biadkach

W miniony czwartek 20.09.2018r uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania sportowe w kolarstwie, które odbyły się Biadkach.

Zajęli wysokie lokaty,które wpłynęły na bardzo dobry wynik końcowy ponieważ w klasyfikacji drużynowej uklasowali się na I miejscu.

Wyniki w poszczególnych wyścigach indywidualnych:

Wiktor Szymański IV miejsce,

Lena Brzezińska IV miejsce,

Justyna Rajca III miejsce,

Filip Piguła I miejsce,

Jakub Gilicki IV miejsce,

Aleksandra Smoliga II miejsce,

Martyna Skowrońska I miejsce,

Natalia Kłys II miejsce,

Marta Strzyż I miejsce.

Oś czasu

15 maja 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich wraz z nauczycielami uczestniczyli w IV edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Celem podjętych działań była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego.


Aktualności    7    Czytaj dalej...

krótka historia Międzygminnego  Festiwalu  Piosenki Dziecięcej  I Młodzieżowej W Opatówku. Konkurs Piosenki w Opatówku ma swą już długoletnią tradycję. Od lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach.


Aktualności    28    Czytaj dalej...