PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Kolarstwo w Biadkach

W miniony czwartek 20.09.2018r uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania sportowe w kolarstwie, które odbyły się Biadkach.

Zajęli wysokie lokaty,które wpłynęły na bardzo dobry wynik końcowy ponieważ w klasyfikacji drużynowej uklasowali się na I miejscu.

Wyniki w poszczególnych wyścigach indywidualnych:

Wiktor Szymański IV miejsce,

Lena Brzezińska IV miejsce,

Justyna Rajca III miejsce,

Filip Piguła I miejsce,

Jakub Gilicki IV miejsce,

Aleksandra Smoliga II miejsce,

Martyna Skowrońska I miejsce,

Natalia Kłys II miejsce,

Marta Strzyż I miejsce.

Oś czasu

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas.


Aktualności    26    Czytaj dalej...

Po raz kolejny odbyły się już w naszej szkole warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji "Tydzień Konstytucyjny". Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    48    Czytaj dalej...

W dniu 29 listopada 2018 roku, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się szkolna dyskoteka. Imprezę poprowadził Kacper Kamiński - uczeń klasy 7-ej, który realizuje swoje pasje jako DJ.


Aktualności    34    Czytaj dalej...

 

Sukces uczennicy klasy 3b

Julia Skowrońska, uczennica klasy 3b otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym Dzień Niepodległości dla klas I-III szkół podstawowych w ramach projektu edukacyjnego Bliżej domu - Drogi do niepodległości - edukacja regionalna w południowo-wschodniej Wielkopolsce.


Aktualności    60    Czytaj dalej...