PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Kolarstwo w Biadkach

W miniony czwartek 20.09.2018r uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania sportowe w kolarstwie, które odbyły się Biadkach.

Zajęli wysokie lokaty,które wpłynęły na bardzo dobry wynik końcowy ponieważ w klasyfikacji drużynowej uklasowali się na I miejscu.

Wyniki w poszczególnych wyścigach indywidualnych:

Wiktor Szymański IV miejsce,

Lena Brzezińska IV miejsce,

Justyna Rajca III miejsce,

Filip Piguła I miejsce,

Jakub Gilicki IV miejsce,

Aleksandra Smoliga II miejsce,

Martyna Skowrońska I miejsce,

Natalia Kłys II miejsce,

Marta Strzyż I miejsce.

Oś czasu

W dniu 10 października 2018 roku odbył się w naszej szkole apel. Cała społeczność uczniowska poznała wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego , które w tym roku odbyły się w ramach akcji CEO „Samorządy mają głos”.


Aktualności    3    Czytaj dalej...

Lekkoatleci naszej szkoły brali udział w Otwartych Mistrzostwach Kalisza w Lekkiej Atletyce w dniu 04.10.18 r, które odbyły się na nowo oddanym stadionie miejskim. Rywalizowali z zawodnikami z Żerkowa, Jarocina, Pleszewa, Ostrzeszowa, Ostrowa Wlkp. i Kalisza.


Aktualności    20    Czytaj dalej...

Lekkoatleci rozpoczęli zmagania sportowe w Koźminku biorąc udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i zajmując tam czołowe lokaty.
Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce natomiast sztafeta chłopców zajęła III miejsce .


Aktualności    20    Czytaj dalej...

W dniu 28 września 2018 roku odbyły się w naszej szkole wybory samorządowe dla całej społeczności uczniowskiej. W tym roku odbyły się one w ramach ogólnopolskiej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej – Samorządy mają głos.


Aktualności    57    Czytaj dalej...

W dniu 19 września 2018 roku, uczniowie klas czwartych, pod opieką swoich wychowawczyń - Pań Agnieszki Lewandowskiej, Agnieszki Sitko i Barbary Górskiej-Giczewskiej, a także Pani wicedyrektor Doroty Maślak, wzięli udział w kolejnej edycji  Festynu Archeologicznego w Biskupinie.


Aktualności    73    Czytaj dalej...