PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Kolarstwo w Biadkach

W miniony czwartek 20.09.2018r uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania sportowe w kolarstwie, które odbyły się Biadkach.

Zajęli wysokie lokaty,które wpłynęły na bardzo dobry wynik końcowy ponieważ w klasyfikacji drużynowej uklasowali się na I miejscu.

Wyniki w poszczególnych wyścigach indywidualnych:

Wiktor Szymański IV miejsce,

Lena Brzezińska IV miejsce,

Justyna Rajca III miejsce,

Filip Piguła I miejsce,

Jakub Gilicki IV miejsce,

Aleksandra Smoliga II miejsce,

Martyna Skowrońska I miejsce,

Natalia Kłys II miejsce,

Marta Strzyż I miejsce.

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    73    Czytaj dalej...

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    292    Czytaj dalej...