PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Pamięci ofiar terroryzmu

W dniu 11 września  2018 po raz kolejny nasi uczniowie uczcili pamięć ofiar zamachu na WTC. Tradycją stały się w naszej szkole wizyty pod pomnikiem pamięci tych tragicznych wydarzeń, który znajduje się na terenie Ośrodka Szwacin.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem, Panią Agnieszką Sitko, udali się w to miejsce, zapalili znicze i minutą ciszy oddali hołd wszystkim ofiarom zamachów terrorystycznych. W ramach działań edukacyjnych w tym dniu, podczas wszystkich przerw między lekcjami, wyświetlana była prezentacja poświęcona zamachowi na WTC i innym zamachom terrorystycznym.

Oś czasu

15 maja 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich wraz z nauczycielami uczestniczyli w IV edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Celem podjętych działań była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego.


Aktualności    6    Czytaj dalej...

krótka historia Międzygminnego  Festiwalu  Piosenki Dziecięcej  I Młodzieżowej W Opatówku. Konkurs Piosenki w Opatówku ma swą już długoletnią tradycję. Od lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach.


Aktualności    28    Czytaj dalej...