PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Pamięci ofiar terroryzmu

W dniu 11 września  2018 po raz kolejny nasi uczniowie uczcili pamięć ofiar zamachu na WTC. Tradycją stały się w naszej szkole wizyty pod pomnikiem pamięci tych tragicznych wydarzeń, który znajduje się na terenie Ośrodka Szwacin.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem, Panią Agnieszką Sitko, udali się w to miejsce, zapalili znicze i minutą ciszy oddali hołd wszystkim ofiarom zamachów terrorystycznych. W ramach działań edukacyjnych w tym dniu, podczas wszystkich przerw między lekcjami, wyświetlana była prezentacja poświęcona zamachowi na WTC i innym zamachom terrorystycznym.

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    72    Czytaj dalej...

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.


Aktualności    292    Czytaj dalej...