Szkolny Konkurs Plastyczny Świat w utworach Marii Konopnickiej

W dniu 17.06.2022 r., w Dzień Patrona odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego Świat w utworach Marii Konopnickiej.

Celem konkursu była plastyczna interpretacja dowolnego utworu pisarki. Spośród 29 prac plastycznych nagrodzono 10 uczniów

kat. kl. III: I miejsce - Maja Szwajkowska, II miejsce - Maria Erber, III miejsce Patrycja Małoń;

kat. kl. II: I miejsce - Aleksandra Gilicka, II miejsce - Anna Wichłacz, III miejsce - Maja Knop; kat.

1. kl. I: I miejsce - Alicja Biernat, II miejsce - Marcel Marczak, III miejsce - Wiktoria Szkolna, wyróżnienie - Filip Techovitis.

Gratulacje dla laureatów!

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.