Tęczowy Dzień Dziecka

W dniu dzisiejszym świętowaliśmy jeden z ważniejszych dni w roku jakim jest Dzień Dziecka.

Z tej okazji w szkole dla naszych uczniów realizowany był projekt edukacyjno-wychowawczy autorstwa p. Anety Stodolnej, p. Beaty Rogali, p. Agnieszki Bałch oraz Dzień Sportu, którego organizatorami byli  p. Rafał Lipicki i p. Robert Kurzajczyk. Celem dzisiejszych oddziaływań edukacyjnych było: rozwijanie wiedzy na temat praw i obowiązków dzieci/uczniów, przypomnienie zasad bezpieczeństwa w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych, rozwijanie sprawności fizycznej i przestrzeganie zasad rywalizacji fair play, a co najważniejsze integracja grupy rówieśniczej przez zabawę oraz wspieranie rozwoju emocjonalnego. Punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia był Festiwal Kolorów, który zakończył się kolorową eksplozją barw. W tym dniu duszę dziecka poczuli nawet dorośli, co zaobserwować można w naszej fotorelacji, do obejrzenia której gorąco zachęcamy.

Fotorelacja w galerii w Strefie mediów

W ostatnim czasie mieliśmy kilka imprez integrujących społeczność szkolną; zarówno uczniów jak i nauczycieli.
W I Dniu Wiosny odbyły się rozgrywki sportowe oraz ekologiczne klasowe śniadania, a 1. kwietnia w tzw. "prima aprilis" zorganizowano dzień bez plecaka. Było bardzo wiele ciekawych pomysłów na transport podręczników (również wśród nauczycieli)

Zdjęcia z 21 marca

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń -- Aktualności - oś czasu.

Dzień bez plecaka