30 Finał WOŚP 2022 - zbiórka do 1 lutego (włącznie)

eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć.

Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na eSkarbonkę Twojego Sztabu. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Dodaj informację, że jest to eSkarbonka założona przez Wolontariat działający przy Zespole Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich.

Llink do eSkarbonki – https://eskarbonka.wosp.org.pl/mwxpf9 (link można skopiować z okna adresu po wyświetleniu się strony w nowym oknie)

qr skarbonka22

Wpłata powinna być widoczna od razu, ale może to potrwać kilka minut. Masz możliwość ujawnienia lub ukrycia swojego imienia (w zależności od zaznaczenia opcji: „Chcę, aby moje imię było widoczne”.

Wybierając płatność PayU możesz wpłacić przelewem lub Blikiem

Wpłata jest dziecinnie prosta – należy postępować zgodnie z pojawiającą się instrukcją.

Chcę dokonać wpłaty

Chcę zobaczyć ile zebrał szkolny wolontariat.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim osobom, które dołączyły do naszej zbiórki w ubiegłym roku. Zebraliśmy wówczas 2455,00 zł.

DZIĘKUJEMY!

Zbiórka 2021