PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

XII Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej i Historycznej

Miłośnicy pieśni legionowych i historycznych po raz dwunasty spotkali się w naszej szkole 10 listopada 2017 r. To dla naszej lokalnej społeczności dzień szczególny, wszędzie rozbrzmiewają nuty patriotycznych pieśni, a odświętny charakter uroczystości podkreślają także stroje.

Nauczyciele prowadzący chóry i zespoły wymieniają się swoimi doświadczeniami, a znakomite jury nie tylko  surowo ocenia, ale przede wszystkim daje wskazówki - co można  lepiej przygotować. Wyniki konkursu umieszczone zostały na stronie  Starostwa Powiatowego w Kaliszu - zapraszamy do ich przejrzenia, a także do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 1711 0190 panorama

 

fotorelacja w Strefie mediów