Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

Naszą szkoła była organizatorem Mistrzostw Gminy w Halowej Piłce Nożnej kat. Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży w dniach 05.11.21 i 06.11.21

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy kat. Igrzyska Dzieci sprawiając ogromną niespodziankę zostając Mistrzem Gminy w/w kategorii wiekowej. Skład zespołu: Szymon Otrębski, Tomasz Pietrzykowski, Filip Biernat, Adam Urban, Michał Kubiak, Mikołaj Balcerzak, Filip Bednarek.

Chłopcy będą reprezentować naszą gminę na wyższym szczeblu.

Dzień później do rywalizacji przystąpili starsi koledzy w kat. Igrzyska Młodzieży deklasując pozostałe drużyny zdobywając tytuł Mistrza Gminy. Skład zespołu: Marcel Rogala, Wiktor Kuświk, Kuba Grzelak, Tomasz Witych, Szymon Wieczorek, Przemysław Łuczak, Marcel Juszczak, Wiktor Szymański.

Królem strzelców został Marcel Rogala.
Chłopcy starsi również będą reprezentować naszą gminę na wyższym szczeblu.

Podziękowania dla Urzędu Gminy w Godzieszach Wielkich za ufundowane pucharów i statuetek. Życzymy dalszych sukcesów.

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń -- Aktualności - oś czasu.