Misie opanowały szkołę

25 listopada jest Dniem Pluszowego Misia

Znaczna część uczniów postanowiła upamiętnić ten dzień przynosząc do szkoły ulubione misie, aby pokazać im szkoną codzienność. Miesie zasiadły w ławkach, aby zgłebić wiedzę z róznych przedmiotów. Z tej okazji uczniowie z radiowęzła przygotowali misiową playlistę, a samorząd odpowiednią prezentację, która wyświetlona była na SzkolnymTV przy blibliotece.

Skąd wziął się Dzień Pluszowego Misia? Od kiedy jest on obchodzony? Odpowiedzi na te pytania można otrzymać ogladając film na kanale Bajkartka na Yotube (link poniżej)

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć i ogladanie materiału wideo w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń -- Aktualności - oś czasu.