Szkolny Konkurs Patriotyczny

W listopadzie odbył się w naszej szkole Konkurs Patriotyczny, którego celem było zachęcanie uczniów do kształtowania poczucia silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami, a także rozwijanie zdolności recytatorskich i plastycznych.

Występy recytatorów oceniało jury w składzie: p. Anna Zimna, p. Anżelika Banasiak, p. Joanna Cuper. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło podczas Powiatowego Festiwalu Pieśni Legionowej i Historycznej.

Oto lista zwycięzców:

I kategoria kl. I -III

Franciszek Szczot kl. Ic

Maja Bednarczyk kl. IIb

Eryk Piękny kl. IIIb

II kategoria kl. IV -VI

I miejsce Łucja Stysiak kl. Vb

II miejsce Adam Kurczewski kl. IVb

III miejsce Grzegorz Francka kl. IVb

III kategoria kl. VII-VIII

I miejsce Marcelina Chabelska kl. VIIIa

II miejsce Gabriela Balcerzyk kl. VIIIb

III miejsce Zuzanna Przybył  kl. VIIIc

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli patriotyczne wyzwanie, a zwycięzcom gratulujemy!

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.