Ślubowania klas pierwszych

W dniu 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. W ceremonii brało udział 61 pierwszoklasistów, pani Dyrektor Bożena Czajka i Grono Pedagogiczne.

Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Doniosłym momentem uroczystości było złożenie przez pierwszoklasistów przysięgi na sztandar szkoły. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej społeczności szkolnej. Na zakończenie najmłodsi otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku  oraz upominków przygotowanych przez Rodziców.

fot. Krzysztof Król

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.