Dzień Edukacji Narodowej

Z uwagi na pandemię akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się niestety przy pustej sali.

Samorząd Uczniwski wystosował krótki, ale bardzo trafny list do wszystkich pracowników szkoły. Poniżej zamieszczamy pełną jego treść, którego fragment można usłyszeć podczas wystąpienia.

"Czy łatwo jest być nauczycielem? Czy jest to zawód, który może wykonywać każdy? Co oznacza bycie nauczycielem, wychowawcą, pedagogiem, dyrektorem szkoły? Czy na co dzień doceniamy wysiłek pracowników szkół i placówek? 14 października to coroczna okazja, by zastanowić się nad tym, czym jest dla nas edukacja oraz jak ważna jest rola każdej osoby zaangażowanej w opiekę, wychowanie i edukację nas młodego pokolenia. Do najważniejszych zadań, które są realizowane niezależnie od podstawy programowej, zasad oceniania i reguł szkolnego życia, należy tworzenie takich warunków dla uczniów, aby opuszczali szkołę jako pewni siebie, świadomi własnej wartości młodzi ludzie, wiedzący, w jakim kierunku chcą podążać.

Mimo wielu niedogodności, z którymi wiąże się wykonywanie tego zawodu, pamiętajcie, Drodzy Belfrzy, że każdego dnia dla wielu uczniów jesteście prawdziwymi bohaterami. Z okazji Waszego święta przyjmijcie życzenia, które składa Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Życzenia przesłała również Rada Rodziców:

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Rady Rodziców chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia,uśmiechu,radości,satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wytrwałości. Jednocześnie pragnę podziękować za trud włożony w edukację naszych pociech oraz pomoc w ich wychowaniu.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Anna Balcerzyk

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć i ogladanie materiału wideo w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń -- Aktualności - oś czasu.