PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Spotkania ze szkolnym logopedą

Uczniowie klasy III c 26 stycznia 2018 przygotowali uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Swą miłość i wdzięczność dla dziadków dzieci wyraziły słowami wierszyków i piosenek. W ramach projektu czytelniczego dzieci pod kierunki pani Danuty Cuper przygotowały dla dziadków bajki z humorem, które przeczytały w trakcie uroczystości.

2 marca 2018 roku w klasie II b odbyło się głośne czytanie fragmentów tekstu G. Kasdepke " Bon czy ton". Savoir - vivre dla dzieci" przez szkolnego logopedę p. D. Cuper i uczniów. Przed czytaniem odbyła się rozgrzewka aparatu oddechowego - ćwiczenia z samogłoskami ( legato, staccato). Dzieci wypełniały również karty pracy - poprawiały błędy w podpisach obrazków oraz wybierały prawidłowe odpowiedzi do czytanego tekstu.