PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Wieczorek poetycki dla rodziców

"Szukamy wartości w poezji" - takie motto przyświecało spotkaniu zorganizowanemu przez ósmoklasistów dla rodziców.

Podczas jednego z długich, jesiennych wieczorów uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom wybrane utwory polskich klasyków, udowadniając, że w wierszach można znaleźć cenne wskazówki życiowe.