W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

Świętujemy Dzień Kobiet!

8 marca 2019r. uczniowie kl. Vb i VIa wraz z chórem szkolnym przygotowali dla społeczności szkolnej i zaproszonych gości montaż słowno-muzyczny pt. „Miszmasz o kobietach”.

Recytując wiersze, śpiewając i odgrywając humorystyczne scenki, wyrazili swój szacunek do „płci pięknej”. Wieczorem uczniowie zaprezentowali program artystyczny swoim rodzicom. Trzeci raz wystąpili w Domu Kombatanta, korzystając z zaproszenia Seniorów z Kalisza, którzy wzruszyli się pięknym występem naszych uczniów.