PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Warsztaty czytelnicze z logopedą

Jak czytając głośno, zrozumieć tekst, pamiętać o właściwej artykulacji i akcentowaniu oraz o przestrzeganiu zasad interpunkcyjnych?

Uczniowie kl. VIa, którzy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach głośnego prowadzonych przez p. Danutę Cuper - szkolnego logopedę, przekonali się, "że nie taki diabeł straszny, jak go malują".