PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

II Gminny Konkurs Recytatorski "Poetyckie drogowskazy"

26 kwietnia 2018r. odbył się w Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich II Gminny Konkurs Recytatorski "Poetyckie drogowskazy".

W tym roku, z uwagi na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w wierszach prezentowanych przez dzieci dominował motyw patriotyzmu. Do recytatorskiej rywalizacji zgłosili się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Starej Kakawie, Szkoły Podstawowej w Woli Droszewskiej oraz Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich. Komisja w składzie: Aleksandra Marciniak -Podłużny, Małgorzata Banaś, Anna Zimny, Teresa Walęcka, Monika Szajowska, po wysłuchaniu recytacji postanowiła przyznać następujące lokaty:
I miejsce Zuzanna Kupaj (SP w Starej Kakawie)
II miejsce Filip Juszczak (SP w Godzieszach Wielkich)
III miejsce Weronika Nawrocka (SP w Woli Droszewskiej)
Wyróżnienia: Kinga Juszczak (SP w Godzieszach Wielkich), Agata Kozica (SP w Starej Kakawie).
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy i zapraszamy za rok!