PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Uczniowie klasy 4b z wizytą w przedszkolu - marzec 2018

W marcu uczniowie kl. IVb  po raz ostatni odwiedzili milusińskich w przedszkolu. Grupie "Krasnale" prezentowali wiersze ulubionych polskich poetów, a następnie wręczyli przedszkolakom samodzielnie przygotowane prace plastyczne, stanowiące interpretację czytanych utworów.

 Pięciolatki także obiecały przygotować kolorowe ilustracje do tekstów literackich czytanych przez czwartoklasistów. Prace te będą zwieńczeniem naszej owocnej współpracy w ramach innowacji "Głośne czytanie to wychowywanie".