PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Dzień książki w naszej szkole

Światowy Dzień Książki  to wydarzenie  obchodzone  23 kwietnia w ponad 100 krajach na całym świecie i doskonała okazja do podejmowania różnorodnych inicjatyw promujących literaturę.

Tak też było w naszej szkole – spotkania z panią bibliotekarką, wspólne czytanie przyniesionych przez uczniów  książek,  rozmowy o roli książki w życiu człowieka. Ten dzień był również wyjątkowy ze względu na podsumowanie dwumiesięcznych zmagań uczniów w konkursie czytelniczym „ Nasze podróże po literaturze”.