PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Mali poeci

Uczniowie klasy IIb  i IIIa wzięli udział w XII Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza.

Pisanie wierszy było dla uczniów wspaniałą zabawą słowem, w której wykazali się wyobraźnią i humorem. „Bycie autorem” dowartościowuje dzieci,  sprawia, że zaczynają wierzyć w siebie -  zwłaszcza, gdy inni patrzą na nich z podziwem. Czytajmy i podziwiajmy… z tą myślą prezentujemy prace naszych małych poetów.