"Coraz bliżej święta ..."

W dniu 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się coroczne Mikołajki. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy mogli poczuć nadchodzącą magię świąt Bożonarodzeniowych.

Uczniowie nosili czapeczki wzorowane na czapce świętego Mikołaja, a w salach lekcyjnych pojawiły się choinki i ozdoby świąteczne. Jednak największą atrakcją tego dnia był V Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Rywalizującym ze sobą klasom towarzyszyły silne emocje i chęć bycia najlepszym. Czas podczas meczów umilała przyjemna, świąteczna muzyka i wsparcie licznej grupy kibiców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W tym dniu reprezentanci klas przynieśli pod szkolną choinkę zebrane przez uczniów podarunki dla podopiecznych kaliskiego Domu Dziecka. W kolorowych torbach pojawiły się słodycze i artykuły higieniczne. Prezenty od uczniów oraz nauczycieli zostaną przekazane przez wolontariuszy w trakcie szkolnego wyjazdu na łyżwy.

Fotorelacja w Strefie mediów