PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Rada SU na posiedzeniu Rady Pedagogicznej

W dniu 16 listopada miało miejsce w naszej szkole posiedzenie Rady Pedagogicznej, i nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że podczas tego  zebrania głos zabrali przedstawiciele Rady SU.

Przewodniczący szkoły – Tomasz Kozica, Rzeczniczka Praw Ucznia – Milena Kurczewska i Przewodniczący sekcji kulturalno-rozrywkowej – Adam Stępień zaprezentowali plan Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/18. Jednocześnie zgłosili kilka bieżących inicjatyw, prosząc nauczycieli o ich akceptację. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje uruchomienie Szkolnego Klubu Korepetytorów, przystąpienie do akcji Unicef-u i Góry Grosza, przygotowanie nocy filmowej w szkole. Zgłoszona została także propozycja zmiany w systemie oceniania. Pani Dyrektor okazała wielkie wsparcie i zrozumienie dla uczniowskiej aktywności, a szczegóły akcji zostaną omówione dokładnie podczas najbliższego spotkania samorządu.