PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Apel podsumowujący I okres roku szkolnego 2017/18

W dniu 9 lutego Samorząd Uczniowski przygotował apel, w którym społeczność uczniowska poznała klasowych liderów w nauce, zachowaniu i we frekwencji.

Na wyniki klasy jako zespołu składa się praca jednostek, a wśród nich znaleźli się Ci, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i zachowaniu (średnia powyżej 4,75 i minimum bardzo dobre zachowanie). Byli i tacy uczniowie, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej i oni zdobyli stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce. Wszyscy oni otrzymali wielkie brawa i odebrali gratulacje z rąk Pani wicedyrektor Doroty Maślak.

Ten dzień był ostatnim dniem nauki przed feriami zimowymi, dlatego też samorząd uczniowski zaapelował o ostrożność i zachowanie bezpieczeństwa w wolnym od nauki czasie.

Dziś jesteśmy ostatni dzień w szkole przed dwutygodniowymi feriami zimowymi. Za kilka godzin rozjedziemy się do domów i będziemy mogli oddać się błogiemu lenistwu, to czas na odpoczynek i regenerację sił przed trudnym drugim okresem roku szkolnego. Chcemy jednak zaapelować o rozwagę i zdrowy rozsądek na co dzień. Jest okres zimowy, trudne i nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, szybko robi się ciemno. Pamiętajmy, żeby zachować szczególne bezpieczeństwo na drodze, pamiętajmy o odblaskach, o tym żeby przebywać w bezpiecznym miejscu i nie zagrażać bezpieczeństwu innych. Zawsze warto dwa razy się zastanowić, rozważyć argumenty za i przeciw, a wtedy z całą pewnością spotkamy się cali, zdrowi i wypoczęci za dwa tygodnie.